Jak część z was już wie, 29. stycznia bieżącego roku wypowiedziałem umowę o pracę. Tym samym — z końcem lutego — moim pracodawcą przestaje być agencja interaktywna iCenter.

Razem ze mną odchodzi ze stałego zatrudnienia w firmie zespół programistyczny, odpowiedzialny za cms wego. Od marca wego będzie rozwijane przez nas poza biurem agencji. Jako pomysłodawca projektu, pozostanę jego opiekunem technicznym. iCenter pozostanie jedynym właścicielem praw majątkowych do produktu.

Film wersja Theora OGG | wersja Flash SWF

Więcej szczegółów na ten temat w oficjalnej notce na blogu firmowym. Ciekawskich powinna zainteresować informacja, że właśnie testujemy system do zarządzania kluczami licencyjnymi i już niedługo będzie można pobrać sobie 60-dniowe demo do zabawy we własnej domenie.

Ja tymczasem pozostaję otwarty na ciekawe propozycje pracy. Mój profil zawodowy znaleźć można na LinkedIn, a maile proszę kierować na adres patrys at pld-linux.org. Z góry przepraszam, jeśli nie odpiszę każdemu, ale trochę zajmuje mi reorganizacja życia w związku ze zmianami.