Na początek chciałem pogratulować Robertowi Sparrowowi Wróblowi, bo swoją platformę blogową prowadzi dzielnie od 4 lat. Sam przez długi czas prowadziłem tam swojego bloga, aż zdecydowałem, że WordPress daje mi nieco więcej możliwości i swobody (i mniej komentarzy losowych ludzi, którzy akurat czytali stronę główną).

Co jest jednak ciekawsze, Jogger zdecydował się wrócić do korzeni i postawić ponownie na blogi techniczne. Za oficjalnym blogiem:

Od dłuższego czasu na Stronie Głównej pojawia się coraz więcej wpisów niezwiązanych z szeroko pojętymi technologiami (w tym i informatycznymi). Przez to, wiele osób kompletnie przestało ją przeglądać, i skupiło się wśród znanych sobie Joggerów. I właśnie dla nich, przyszykowałem małą niespodziankę ;)

Od dziś (20.02.2007), Jogger posiada drugą domenę - Techblog.pl. Nie martwcie się, nie musicie zakładać nowych kont - do tego została utworzona specjalna kategoria, która zwie się... Techblog! ;) Tylko wpisy z niej lądują na nowej stronie głównej, i mogą się w niej znajdować TYLKO wpisy techniczne. Można umieszczać w niej nawet wpisy o naprawie kranu w łazience, jeśli kogoś to interesuje, pod warunkiem, że nie będzie to wpis typu kran się zepsuł, jak go naprawić. Osoby, które mimo upomnień będą dodawać wpisy zarówno nie na temat, jak i o niskim poziomie merytorycznym, stracą możliwość publikowania czegokolwiek w tej kategorii.

Fanów blogowania technicznego zapraszam więc na Techblog.pl.