W ramach nowej zabawy napadł mnie Paweł. W skrócie chodzi o to, że wytypowana osoba musi opublikować pięć nieznanych faktów ze swojego życia. Potem musi wybrać pięć następnych osób, które podlegają tym samym zasadom.

Czego pewnie nie wiecie

  1. Jestem dzieckiem komputerów. Kiedy szedłem do zerówki, potrafiłem w miarę płynnie czytać. W pierwszej klasie nauczyłem się systemu szesnastkowego, byłem wtedy dumnym posiadaczem Atari 130 XL i prenumeratorem Bajtka. Później pojawiła się Amiga 500 (1MB CHIP, 2MB FAST, dysk twardy 40MB), którą z kolei zastąpił 486 DX4/100.
  2. Nie umiem gotować. Ze sprzętem elektronicznym potrafię zrobić wszystko, potrafię naprawić większość mechanicznych urządzeń, matka nauczyła mnie nawet robić na drutach. Moje zdolności kulinarne ograniczają się do pieczenia mięs i robienia jajecznicy (no, potrafię jeszcze ugotować makaron albo przygrzać mrożonki).
  3. Angielskiego nauczyłem się sam, początkowo oglądając kreskówki na zachodnich kanałach, a potem śledząc BBC. W szkole średniej wstępny egzamin zakwalifikował mnie do grupy zaawansowanej. Przestraszyłem się i poprosiłem o zapisanie do średnio zaawansowanej. Od tego czasu co semestr proszono mnie o zmianę grupy.
  4. Jednym z moich hobby jest masaż. Kobiet. Podobno jestem w tym niezły, chociaż nigdy na żadnym kursie nie byłem. Zawsze w pobliżu łóżka znajdziesz u mnie olejek eteryczny albo oliwkę Johnsona.
  5. Zdarza mi się być poligamistą, nie stronię od kobiet, a jednak jest jedna, dla której byłbym gotów zrobić wszystko, zostawić cały swój świat i choćby jutro wyjechać na Kamczatkę. Na szczęście nie jest zainteresowana, bo co ja bym robił na Kamczatce?

Do odstrzału