Cieszcie się, że 10przykazan nie pisali ludzie z Press Service:

Witam,

Jestem administratorem i autorem serwisu room-303.com.

Od dłuższego czasu toleruję niekompetencję Państwa pracowników, ale w tym tygodniu przekroczyła ona wszelkie dopuszczalne granice. Nie interesuje mnie, czy jesteście Państwo zakładem pracy chronionej i zatrudniacie ludzi specjalnej troski, ale nie pozwolę, żeby ich nieznajomość technologii narażała mnie na koszty.

W skrócie, Państwa monitoring blogów (inforia.net) sprowadza się do ataków na monitorowane serwisy. Inaczej nie umiem wyjaśnić, dlaczego usługi Google są w stanie śledzić treść mojego bloga pozostawiając swój udział w odwiedzinach na granicy błędu statystycznego, natomiast Państwa nieudolny serwis nie dość, że generuje 5% odwiedzin, to jeszcze plasuje się na pierwszym miejscu pod względem pochłanianego transferu. Na pierwsze miejsce z pewnością zasługuje, gdyż 10% całego wychodzącego ruchu to część niemała. Dla porównania dodam, że drugie miejsce nie zbliżyło się jeszcze do 2%. Do tego - za każdym razem - Państwa roboty przedstawiają się jako losowa wersja przeglądarki, co traktuję jako celowe zacieranie statystyk.

Niniejszym domagam się naprawienia Państwa serwisu, w przeciwnym wypadku będę musiał potraktować Państwa usługi jak próbę ataku na infrastrukturę teleinformatyczną, która posiada znamiona przestępstwa (zakłócanie pracy systemów teleinformatycznych w celu uzyskania korzyści majątkowych). Dodatkowo narażacie mnie Państwo na koszty, gdyż serwis mój znajduje się na komercyjnym hostingu i tak przestrzeń dyskowa, w znakomitej większości zajmowana przez logi generowane przez Państwa, jak i pochłaniany przez Wasze roboty transfer finansowane są z mojej prywatnej kieszeni. Uprzedzam jednocześnie, że jeśli Państwa roboty nie przestaną przedstawiać się jako internauci, cała Państwa klasa adresowa zostanie zablokowana.

Bez poważania,

--
Patryk Zawadzki
PLD Linux Distribution