Odkąd rozpocząłem współpracę z Mirumee, w listach od moich czytelniczek wciąż powtarzało się jedno pytanie — kiedy? W końcu zrobiłem jednak te badania, a blog to nie miejsce na dyskusje o moim życiu łóżkowym, dlatego dziś pomówimy o CentrumFaktur.

Co wybrałbyś zatem, gdyby zaoferowano ci body shot z ciała dowolnie wskazanej przez siebie kobiety¹ lub nieskrępowany dostęp do API pozwalającego szybko, łatwo i bezpiecznie wystawiać faktury z poziomu twojego programu?

¹ Chciałem tu napisać, że panie mogą sobie wybrać mężczyznę, ale w ten sposób zmniejszyłbym szanse na to, że ktokolwiek wybierze API.

Mamy cholerną nadzieję, że nie lubisz tequili, bo w stworzenie tego API zainwestowaliśmy już sporo czasu. Nie owijając w bawełnę, przechodząc do meritum, bez ogródek i zbędnych ceregieli, waląc prosto z mostu i nie lejąc wody przedstawiam dokumentację API CentrumFaktur.

Zdradzę przy okazji, że odnośnikiem tym dzielę się z wami nieprzypadkowo. Wiem bowiem, że przeczytacie, bez wyjątku, wszystko, co tylko napiszę. I będzie się wam podobało. To moja strona i ja tu ustalam zasady.